Over Ons

De Kookhoek is de plek met kookvideo’s en kookboeken voor jong en oud. Kinderen én hun ouders, broer, zus, vriend, tante of meester steken hun handen uit de mouwen en maken de lekkerste gerechten. Door de unieke combinatie van verhalen, achtergrondinformatie en recepten leer je niet alleen hoe je gerechten kunt maken, maar ook waar de ingrediënten vandaan komen. Want hoe groeit een appel, waar vind je bloemkool en hoe wordt kaas gemaakt? Met De Kookhoek wordt koken leuk en leerzaam.

Ben jij de allerbeste thuiskok, heb jij verstand van koken of vind je het vooral heel lekker om alles op te eten? Geef je op voor ons Kookhoek-panel. Dan mag je meedenken aan het platform en krijg je leuke opdrachten. Meld je aan via panel@dekookhoek.com.

Heb je een vraag, tip of wil je een lekker recept met ons delen? Je kan ons bereiken via info@dekookhoek.com.
Over ons 1

Anouk Overman

– Founder De Kookhoek –

anouk@dekookhoek.com

Over ons 2

Marije Dunning

– Founder De Kookhoek –

marije@dekookhoek.com

Over ons 3

Melissa Tiggeman

– Projectmanager De Kookhoek –

melissa@dekookhoek.com

Over ons 4

Bionda Stolk

– Partnermanager De Kookhoek –

bionda@dekookhoek.com

Over ons 5

Jessie Hopman

– Marketingstagiair De Kookhoek –

jessie@dekookhoek.com

Over ons 6

Lara Verheggen

– Redactiestagiair De Kookhoek –

lara@dekookhoek.com

Over ons 7

Eileen de Haan

– Videostagiair De Kookhoek –

eileen@dekookhoek.com